• Obecnie brak na stanie
Wcierka Banfi Herbaria Hajszesz przyspieszająca porost włosów 250ml
 • Wcierka Banfi Herbaria Hajszesz przyspieszająca porost włosów 250ml
 • Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów klasyczna Oryginalna 250ml
 • Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów klasyczna Oryginalna 250ml
Wcierka Banfi Herbaria Hajszesz przyspieszająca porost włosów 250ml
 • Wcierka Banfi Herbaria Hajszesz przyspieszająca porost włosów 250ml
 • Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów klasyczna Oryginalna 250ml
 • Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów klasyczna Oryginalna 250ml

Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów klasyczna Oryginalna 250ml

39,90 zł
Cena jednostkowa: 0,1596 zł / ml
Brutto

Najlepsza wcierka na porost włosów oryginalna z Węgier na bazie alkoholu - przyspiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Najlepsza wcierka na porost włosów.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Zasady zwrotu

 

Dostawa i płatności

Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów klasyczna Oryginalna 250ml

Wcierka Banfi w postaci ziołowego toniku wzmacnia włosy u nasady oraz pobudza mikrokrążenie w skórze głowy. Wcierka do włosów na bazie alkoholu potęguje ich wzrost oraz poprawia jakość.
Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów przeznaczona zarówno dla kobiet i mężczyzn na łysienie androgenowe i zakola u mężczyzn.
Banfi Hajszesz sprawia, że włosy są miękkie i wygładzone, a cebulki wzmocnione - co zapobiega wypadaniu włosów.

Wcierki na wypadanie włosów Banfi polecana przez blogerki w walce z wypadaniem włosów.

Działanie:

 • Wcierka Banfi przyspiesza porost włosów
 • Wzmacnia cebulki włosów zapobiegając ich wypadaniu
 • Odżywia włosy i skórę głowy
 • Pobudza mikrokrążenie w skórze głowy
 • Działa przeciwłupieżowo
 • Włosy stają się miękkie i wygładzone
 • Przyśpiesza wzrost baby hair - wcierka na baby hair
 • Wcierka na zakola
 • Wcierka na przetłuszczające się włosy

Rodzaje skór oraz problemy skóry głowy, dla których wcierka Banfi może być pomocna:

 •     Wypadające włosy
 •     Przerzedzone włosy
 •     Osłabione cebulki włosowe
 •     Przetłuszczająca się skóra głowy

Wcierka Banfi jak stosować:

Wcierkę Banfi należy nałożyć na wilgotne, umyte włosy, można posłużyć się strzykawką lub zakraplaczem. Należy rozprowadzić wcierkę, a następnie wmasować w skórę głowy. Pozostawić na 20-40 minut, zmyć wodą, umyć szamponem. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować codziennie przez miesiąc po czym zrobić tygodniową przerwę.

*Wskazówka:
Stosować 3-6 miesięcy.

Wcierka węgierska do włosów to rodzaj produktu do pielęgnacji, który posiada długoletnią historię. Wcierki do włosów stosowały już nasze babcie, a dziś preparat ten ponownie zyskuje sobie szerokie grono zwolenniczek. Dla kogo przeznaczone zostały wcierki? I w jaki sposób prawidłowo stosować tego rodzaju serum do włosów?

Czym jest wcierka do włosów Hajszesz ? to rodzaj specjalnej kuracji do włosów w płynie dla kobiet i mężczyzn, bogatej w różnorodne składniki odżywcze. Kosmetyk ten wciera się bezpośrednio w skórę głowy w celu jej odżywienia, uregulowania pracy gruczołów łojowych, wspomagania leczenia chorób skóry głowy, zahamowania procesu wypadania włosów, ich wzmocnienia oraz pobudzenia do ponownego wzrostu.

Wcierka na porost i wypadanie włosów to przede wszystkim preparat zapobiegający nadmiernemu wypadaniu włosów i pobudzające porost nowych kosmyków. Skład wcierek Banfi oparty jest zazwyczaj na mieszance ziół, ekstraktach roślinnych oraz substancjach aktywnych, które przedostają się w głąb skóry głowy poprzez wcieranie i wykonywanie na niej delikatnego masażu w intensywnej kuracji przeciw wypadaniu włosów. W ten sposób pobudza się ukrwienie skóry, która staje się odpowiednio wzmocniona, odżywiona i pobudzona do działania. Dzięki regularnemu stosowaniu odpowiedniej wcierki zahamowany zostaje proces wypadania włosów, które następnie odrastają mocniejsze, grubsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Wcierka Banfi jak używać na wypadanie i porost włosów

 • Wcierkę do włosów stosuje się bezpośrednio na skórę głowy,  na suche lub lekko wilgotne włosy - bardzo ważne jest to, aby nie nakładać produktu chwilę przed myciem głowy, gdyż podczas oczyszczania zmyjemy ze skóry cenne dla niej składniki odżywcze.
 • Wcierki nie należy aplikować również na całkowicie mokre włosy, gdyż pod wpływem wody produkt może ulec rozrzedzeniu, a jego działanie nie będzie już tak intensywne.
 • Wcierka do włosów posiada wodnistą konsystencję, dlatego najlepiej aplikować ją przy pomocy butelki z atomizerem, pipety lub strzykawki. Istotne jest to, aby rozprowadzić produkt równomiernie na całej powierzchni skóry głowy.
 • Serum do włosów należy dokładnie wetrzeć w skórę głowy, a przy tym wykonywać delikatny masaż, by pobudzić mikrokrążenie skóry i ułatwić składnikom wnikanie w głąb cebulek włosa.
 • Jeżeli zależy nam na tym, by jak najszybciej zauważyć poprawę kondycji naszych włosów, wcierka powinna być stosowana regularnie - codziennie przez okres ok. 3-4 tygodni. Aktywne substancje zawarte w kuracji do włosów muszą mieć odpowiednią ilość czasu, by wniknąć we włókno włosowe. Po upływie 3-4 tygodni warto zrobić tygodniową przerwę, a po tym czasie można kontynuować kurację.

Wcierka Banfi efekty

Czy Wcierki na porost włosów działają?

Efekty stosowania wcierki do włosów Banf Hajszeszi to głównie dużo szybszy wzrost włosów, a także pobudzenie włosów do wzrostu m.in.  baby hair. Jeśli chcemy zwiększyć objętość włosów lub szybko zapuścić włosy, wcierka Banfi jest najlepsza.

Aby uzyskać piękne i zdrowe włosy, większość ludzi (zarówno mężczyzn, jak i kobiet) zrobiłaby prawie wszystko, ponieważ jest to jeden z najważniejszych aspektów wyglądu zewnętrznego, może wpływać na nasze samopoczucie, a tym samym na nasze codzienne życie, a stan naszych włosów może również odzwierciedlać stan naszego zdrowia. Ponieważ włosy są ściśle związane ze skórą głowy, nie zaszkodzi znać kilka podstawowych pojęć dotyczących skóry i włosów, o których możemy uzyskać informacje poniżej. Skóra jest naszym największym organem pokrywającym całą powierzchnię naszego ciała. Ma powierzchnię od 1,6 do 1,8 m2 i waży około 3 kg bez tkanki tłuszczowej. Pod względem funkcji jest narządem absorbującym bodźce (naszym największym narządem zmysłów) i ochronnym. Nasza skóra składa się z trzech warstw, które spełniają następujące funkcje:

Nabłonek - naskórek: wielowarstwowy zrogowaciały nabłonek płaskonabłonkowy, którego funkcją jest utrzymanie górnej warstwy ochronnej skóry oraz ciągła odnowa warstwy rogowej naskórka.
Skóra właściwa: Tkanka łączna zbudowana z włókien kolagenu i elastyny ​​pod naskórkiem, która odpowiada za elastyczność i jędrność skóry.
Podstawa skóry: składa się z luźnych, tłustych tkanek łącznych o różnej grubości na całym ciele, które są odpowiedzialne za magazynowanie energii, izolację termiczną i tłumienie większych efektów fizycznych.

wcierka do włosow Banfi

Wcierka Banfi efekty u mężczyzn - zakola

Jeżeli chodzi o wypadanie włosów u mężczyzn to u większości mężczyzn mamy problem z Łysieniem Androgenowym (ŁA), które jest uwarunkowane genetycznie i niestety nieuleczalne. Obecnie nie istnieje 100% skuteczny sposób na to by przywrócić włosy na całej głowie. Możemy jednak w zależności od stadium łysienia zatrzymać wypadanie, opóźnić utratę włosów, a nawet sprawić by odrosły. Preparat na porost włosów dla mężczyzn powinien być naturalny na bazie ziół, aby nie wywoływać alergii. Najważniejsze jest by zacząć działać jak najszybciej i przede wszystkim regularnie i systematycznie, bo przy ŁA mieszki włosowe ulegają tzw miniaturyzacji, a z czasem zupełnie zanikają.

wcierka banfi do włosów dla mężczyzn


Jednym z przydatków na naszej skórze są włosy, które zaczynają się rozwijać w szóstym tygodniu po poczęciu, przy czym w skórze pojawia się około 5 milionów mieszków włosowych, których liczba po urodzeniu już nie rośnie.
Nasze włosy pod względem budowy składają się z trzech głównych części, których zewnętrzną warstwę tworzą nakładające się na siebie płytki w postaci dachówek, które pokryte są tłuszczem włosowym wytwarzanym przez gruczoły łojowe. Od tej warstwy zależy połysk włosów: przy regularnych płytkach włosy będą lśniące i jedwabiste, a zniszczone wyschną i rozdrobnią. Środkowa warstwa włosa to środkowa kora włosa, zbudowana z włókien keratynowych, która odpowiada za wytrzymałość i elastyczność włosa. Najbardziej wewnętrzną częścią włosa jest jelito wewnętrzne, które łączy cebulkę włosa z zewnętrzną częścią włosa. Włosy żyją od 2 do 4 lat, rosną samodzielnie zgodnie z własnym cyklem. Na naszej skórze głowy jest około 80-150 tysięcy włosów, z których 30-50 wypada każdego dnia. O nienormalnym wypadaniu włosów mówimy, gdy tracimy więcej niż 60 włosów dziennie. Przyczyn wypadania włosów może być wiele, które mogą być spowodowane infekcjami grzybiczymi, chorobami skóry głowy, stanami zapalnymi lub stresującym trybem życia.

Wśród kosmetyków Herbária, Rodzina produktów Bánfi może być odpowiednia do zmniejszania wypadania włosów. Wcierka do włosów Bánfi był obecny na rynku węgierskim już w latach 80-tych jako środek na porost włosów. Kosmetyki Bánfi zawierają alkoholowe ekstrakty ze specjalnych ziół, które są produkowane w fabryce kosmetyków Herbária Zrt w tradycyjnym procesie.
Podczas ekstrakcji do zioła dodaje się mieszaninę odpowiedniej ilości alkoholu etylowego (96,5% v / v) i wody, a po odstawieniu na pewien czas wyciąg alkoholowy jest odsączany z ziela i filtrowany. Następnie do ekstraktu alkoholowego dodaje się środek konserwujący, mieszaninę homogenizuje się, a ekstrakt poddaje kontroli jakości.
Ekstrakt może być stosowany w produkcie kosmetycznym tylko wtedy, gdy wszystkie jego parametry spełniają wymagane wymagania, w szczególności w zakresie zgodności mikrobiologicznej.

Pielęgnacja włosów z produktami z rodziny Banfi Hajszesz:
Pierwszym krokiem w pielęgnacji włosów jest umycie włosów, podczas którego przylegający do włosów brud jest usuwany szamponem zawierającym surfaktanty.
Środki powierzchniowo czynne: cząsteczki o dwoistej naturze składające się z wodochłonnej (hydrofilowej) głowy i hydrofobowego ogona.
Do środków powierzchniowo czynnych zaliczamy również np. Oczyszczające środki powierzchniowo czynne, które usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry w postaci drobnych kuleczek (miceli).

Szampon Banfi Hajszesz wykorzystuje mieszaninę anionowego (ujemnie naładowana część hydrofilowa), niejonowego (obojętnie naładowana część hydrofilowa) i amfoterycznej (ich część hydrofilowa niesie ładunek ujemny w środowisku zasadowym i dodatni w środowisku kwaśnym).
Gliceryna i pantenol (odżywki do włosów i skóry) oraz Glyceryl Oleate (odżywka do skóry) w szamponie pielęgnują skórę głowy i końcówki włosów.
Jeśli chcesz używać szamponu Bánfi tylko do pielęgnacji włosów, umyj włosy szamponem dwukrotnie, a następnie pozostaw szampon na skórze głowy na kilka minut przed drugim spłukaniem.

Jeżeli działanie szamponu Bánfi zostanie wzmocnione przez zastosowanie wcierki do włosów Bánfi, to wcierkę do włosów należy nakładać przynajmniej raz w tygodniu. Dokładnie wmasuj wcierkę w wilgotną skórę głowy, umytą szamponem, następnie spłucz wodą po 20-40 minutach, na koniec umyj ponownie szamponem, a następnie wysusz włosy. Wcierkę Banfi należy nakładać jako kurację przez okres 3-6 miesięcy.

Aktywne składniki szamponu i wcierki do włosów Bánfi firmy Herbária Zrt. Zwiększają krążenie krwi, stymulując tym samym dopływ tlenu do skóry głowy. Poprawiają kondycję mieszków włosowych, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze i bogatsze.
Oprócz kuracji na włosy Bánfi, raz w tygodniu zrób okład z odżywką do włosów Bánfi, ponieważ dzięki składnikom aktywnym wzmacnia i odbudowuje strukturę zniszczonych włosów, a po użyciu stają się błyszczące i łatwe do rozczesania.
Odżywkę do włosów Bánfi należy delikatnie wmasować w wilgotne włosy i pozostawić na skórze głowy na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Tak więc kroki do wspólnego korzystania z rodziny produktów Banfi:
1.) Umyj włosy szamponem Banfi, a następnie dokładnie spłucz wodą.
2.) Wcierkę do włosów Bánfi dokładnie wmasuj w wilgotną skórę głowy umytą szamponem, następnie spłucz wodą po 20-40 minutach, a na koniec umyj włosy jeszcze raz szamponem.
3.) Osusz włosy.

wcierka banfi

Jak wspomniano powyżej, wypadanie włosów może być spowodowane różnymi chorobami, które mogą wymagać leczenia, więc jeśli wystąpią u Ciebie nienormalne wypadanie włosów, skonsultuj się ze specjalistą.

Wcierka Banfi gdzie kupić stacjonarnie lub online ? 

Zalecamy zakup wcierki Banfi Hajszesz w renomowanych sklepach stacjonarnych, drogeriach oraz w sklepach online jak Laroxy.pl które zaopatrują się w towar u dystrybutora w Polsce wyznaczonego przez producenta wcierki Herbaria z Węgier, poniżej mapa sklepów gdzie kupić wcierke Banfi Hajszesz

Masażer - Grabki do wcierek

Aby wzmocnić efekt działania wcierki zaleca się stosowanie wcierki Banfi jak i innych wcierek z grabkami do masażu skóry głowy, które pobudzają porost włosów.

Wcierka Banfi z grabki

Wcierka Banfi opinie?


Wcierka Banfi
cały czas otrzymuje dużo pozytywnych opinii na wizaz youtube i innych znanych blogach. Banfi Hajszesz coraz częściej jest zalecana jako skuteczna wcierka na porost włosów i do skóry głowy.

opinie na wizaz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,109576,herbaria-banfi-hajszesz.html

Skład:
Składniki aktywne: ekstrakty z białej gorczycy, jałowca pospolitego , majeranku, oregano, korzenia chrzanu, oraz olej rycynowy. Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Benzyl Salicilate, Hydroxycitronellal.

Producent/Dystrybutor: Herberia.

Herbaria
5997005301988

Opis

Pojemność
250ml

Opinie

Ocena 
Ania
2020-12-29

wcierka

bardzo szybka wysylka

Ocena 
Ewelina, Radom
2020-07-23

wcierka na porost włosow

Bardzo fajna, na bazie alkoholu i ziół, naturalna i dzial

Ocena 
Weronika
2020-06-08

wcierka

wcierke kupilam z polecenia, i po miesiącu używania widze wysyp baby hair, polecam !

Ocena 
Weronika
2020-06-08

banfii

najlepsza wcierka jakiej używałam, kupiłam kolejne opakowanie i wiem, ze nie bedzie ono ostatnie

Ocena 
Hanka, Lipnica
2020-06-08

wcierka banfi

szybko dostalam i przeslali mi jeszcze pilniczek do paznokci laroxy , polecam

Ocena 
Natalia S
2020-05-27

Wcierka

Skuteczna, polecam

Ocena 
Tomek i Majka
2020-04-23

banfi wcierka

jestem zadowolony i moja dziewczyna też

Ocena 
Hanka i Anka
2020-04-07

Wcierka

Rewelacja, dla mnie to jest kosmetyk roku 2019

Napisz swoją opinię

Wcierka Banfi Hajszesz na porost włosów klasyczna Oryginalna 250ml

Najlepsza wcierka na porost włosów oryginalna z Węgier na bazie alkoholu - przyspiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Najlepsza wcierka na porost włosów.

Napisz swoją opinię