Donegal Zestaw do usuwania wągrów, zaskórników i niedoskonałości Zobacz większe

Łyżeczki do usuwania wągrów, zaskórników i niedoskonałości Donegal

5907549241176

Donegal

Nowy produkt

Donegal zestaw do usuwania niedoskonałości. Łyżeczki do oczyszczania twarzy umożliwiają usunięcie wągrów i zaskórników w sposób bezpieczny i higieniczny, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się bakterii. Usuwanie niedoskonałości w ten sposób zapobiega powstawaniu ran i nieestetycznych blizn.

Więcej szczegółów

24h

7.99 zł (Sprawdź koszty wysyłki)

Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Koszt: 7.99 zł
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Koszt: 12.9 zł
GLS kurier przelew ( 15zł )
GLS kurier przelew ( 15zł )
Koszt: 15 zł
GLS kurier POBRANIE ( 18zł )
GLS kurier POBRANIE ( 18zł )
Koszt: 18 zł
Za granice do UE ( 69,99zł )
Za granice do UE ( 69,99zł )
Koszt: 69.99 zł

7.49 zł brutto

Opis

Kod producenta5907549241176

Więcej informacji

Donegal Zestaw do usuwania wągrów, zaskórników i niedoskonałości Zestaw dwóch narzędzi, łyżeczek, szpatułek o różnych końcówkach do usuwania wągrów, pryszczy i zaskórników. Niestety wiele z nas ma zły nałóg wyciskania niedoskonałości, wągrów palcami - skutkuje to roznoszeniem się bakterii po całej twarzy i powoduje tworzenie stanów zapalnych. Z pomocą przychodzi zestaw dwóch łyżeczek, które pozwolą na bezpiecznie i higieniczne usunięcie wągrów i zaskórników z twarzy i całego ciała bez pozostawiania nieestetycznych blizn. Ich niewielki rozmiar i różny kształt końcówek umożliwia usunięcie niedoskonałości z trudno dostępnych obszarów. Należy pamiętać, aby po użyciu wyczyścić narzędzia środkiem dezynfekującym. Działanie:usuwanie wągrów i zaskórników zapobiega powstawaniu blizn i ran po mechanicznym oczyszczaniu twarzy pozwala na bezpiecznie i higieniczne pozbycie się niedoskonałości

Donegal Zestaw do usuwania wągrów, zaskórników i niedoskonałości


Zestaw dwóch narzędzi, łyżeczek, szpatułek o różnych końcówkach do usuwania wągrów, pryszczy i zaskórników. Niestety wiele z nas ma zły nałóg wyciskania niedoskonałości, wągrów palcami - skutkuje to roznoszeniem się bakterii po całej twarzy i powoduje tworzenie stanów zapalnych. Z pomocą przychodzi zestaw dwóch łyżeczek, które pozwolą na bezpiecznie i higieniczne usunięcie wągrów i zaskórników z twarzy i całego ciała bez pozostawiania nieestetycznych blizn. Ich niewielki rozmiar i różny kształt końcówek umożliwia usunięcie niedoskonałości z trudno dostępnych obszarów. Należy pamiętać, aby po użyciu wyczyścić narzędzia środkiem dezynfekującym.

Działanie:

  • usuwanie wągrów i zaskórników
  • zapobiega powstawaniu blizn i ran po mechanicznym oczyszczaniu twarzy
  • pozwala na bezpiecznie i higieniczne pozbycie się niedoskonałości

Opinie

Napisz opinię

Łyżeczki do usuwania wągrów, zaskórników i niedoskonałości Donegal

Łyżeczki do usuwania wągrów, zaskórników i niedoskonałości Donegal

Donegal zestaw do usuwania niedoskonałości.

Łyżeczki do oczyszczania twarzy umożliwiają usunięcie wągrów i zaskórników w sposób bezpieczny i higieniczny, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się bakterii. Usuwanie niedoskonałości w ten sposób zapobiega powstawaniu ran i nieestetycznych blizn.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: