BingoSpa Sól do nóg na grzybicę i pękanie naskórka 550g

5901842000126

BingoSpa

Nowy produkt

Sól przeciwgrzybiczna do pielęgnacji stóp, na grzybice i pęknięcia skóry. Sól lecznicza do nóg na bazie naturalnych składników.

Więcej szczegółów

24h

Ostatnie egzemplarze!

7.99 zł (Sprawdź koszty wysyłki)

Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Koszt: 7.99 zł
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Koszt: 12.9 zł
GLS kurier przelew ( 15zł )
GLS kurier przelew ( 15zł )
Koszt: 15 zł
GLS kurier POBRANIE ( 18zł )
GLS kurier POBRANIE ( 18zł )
Koszt: 18 zł
Za granice do UE ( 69,99zł )
Za granice do UE ( 69,99zł )
Koszt: 69.99 zł

10.90 zł brutto

Opis

Kod producenta5901842000126
Waga550 g

Więcej informacji

BingoSpa Sól do stóp na grzybicę i pękanie naskórka 550gGrzybica stóp to zakażenie skóry wywołane przez grzyby, głównie przez dermatofity, dotyczące podeszwowej powierzchni stóp, palców i fałdów między palcowych. Jest to druga, po grzybicy paznokci, co do częstości występowania postać infekcji grzybiczej.Produkt testowany dermatologicznie.  Sól BingoSpa na grzybicę nóg i paznokci jest skutecznym kosmetykiem antygrzybicznym który jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Regularne moczenie nóg w soli zdecydowanie zmniejszają skłonność naskórka między palcami do pękania oraz zmniejszają skłonność stóp do pocenia. Sól BingoSpa gdzie kupić - polecamy renomowane drogerie internetowe jak Laroxy.pl jak i apteki.Sól do moczenia stóp BingoSpa przeciw grzybicy zawiera:    wyciągi z glistnika i kory dębu     ekstrakty z krwawnika, melisy, tymianku     związki mineralneBadania potwierdziły, że sól do stóp BingoSpa:    hamuje skłonność do objawów grzybicznych - 100% badanych     hamuje pękanie naskórka między palcami - 94 % badanych     likwiduje macerację naskórka - 94 % badanych     zmniejsza wilgotność skóry między palcami - 100% badanych     jest skutecznym remedium na dolegliwości spowodowane objawami grzybicowymi i grzybico podobnymi     jest dobrze tolerowana przez skórę, gdyż nie zaobserwowano podrażnień typu: zaczerwienienie, pieczenie, świąd zarówno podczas kąpieli jak i bezpośrednio po jej zakończeniu     poprawia ogólny wygląd stópStosowanie:Wsyp zawartość do pojemnika z ciepłą wodą, wymieszaj. Mocz stopy przez 15 minut lub więcej. Osusz.

BingoSpa Sól do stóp na grzybicę i pękanie naskórka 550g

Grzybica stóp to zakażenie skóry wywołane przez grzyby, głównie przez dermatofity, dotyczące podeszwowej powierzchni stóp, palców i fałdów między palcowych. Jest to druga, po grzybicy paznokci, co do częstości występowania postać infekcji grzybiczej.
Produkt testowany dermatologicznie.  Sól BingoSpa na grzybicę nóg i paznokci jest skutecznym kosmetykiem antygrzybicznym który jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Regularne moczenie nóg w soli zdecydowanie zmniejszają skłonność naskórka między palcami do pękania oraz zmniejszają skłonność stóp do pocenia. Sól BingoSpa gdzie kupić - polecamy renomowane drogerie internetowe jak Laroxy.pl jak i apteki.
Sól do moczenia stóp BingoSpa przeciw grzybicy zawiera:
 •     wyciągi z glistnika i kory dębu
 •     ekstrakty z krwawnika, melisy, tymianku
 •     związki mineralne
Badania potwierdziły, że sól do stóp BingoSpa:
 •     hamuje skłonność do objawów grzybicznych - 100% badanych
 •     hamuje pękanie naskórka między palcami - 94 % badanych
 •     likwiduje macerację naskórka - 94 % badanych
 •     zmniejsza wilgotność skóry między palcami - 100% badanych
 •     jest skutecznym remedium na dolegliwości spowodowane objawami grzybicowymi i grzybico podobnymi
 •     jest dobrze tolerowana przez skórę, gdyż nie zaobserwowano podrażnień typu: zaczerwienienie, pieczenie, świąd zarówno podczas kąpieli jak i bezpośrednio po jej zakończeniu
 •     poprawia ogólny wygląd stóp
Stosowanie:
Wsyp zawartość do pojemnika z ciepłą wodą, wymieszaj. Mocz stopy przez 15 minut lub więcej. Osusz.

Opinie

Napisz opinię

BingoSpa Sól do nóg na grzybicę i pękanie naskórka 550g

BingoSpa Sól do nóg na grzybicę i pękanie naskórka 550g

Sól przeciwgrzybiczna do pielęgnacji stóp, na grzybice i pęknięcia skóry. Sól lecznicza do nóg na bazie naturalnych składników.

Produkty powiązane

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 innych produktów w tej samej kategorii: