Cud oleju rycynowego - Olej rycynowy na guzy w piersiach
   05/13/2023 06:28:03    Comments 0
Cud oleju rycynowego - Olej rycynowy na guzy w piersiach

Jak pozbyć się torbieli w piersiach ?Domowe sposoby na torbiele w piersiach cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoją skuteczność.

Nałożenie okładu z oleju rycynowego na tkanki piersi pomaga poprawić krążenie i drenaż limfatyczny piersi, poprawiając eliminację toksyn tkankowych i dostarczając więcej składników odżywczych prowadzących do uzdrowienia i utrzymania piersi w dobrej kondycji.

Okłady z olejem rycynowym na piersi to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę jakości tkanki piersi, niezależnie od tego, czy chcesz zmienić istniejący stan piersi, czy też zapobiegawczo.Potrzebne do okładów z oleju rycynowego:

Ściereczki flanelowe x 2 (bawełniane lub wełniane; wielkości piersi – zwykle mniej więcej wielkości małej myjki)

Stary stanik lub bandaż napinający (coś, czego nie będzie ci szkoda pobrudzić olejem)

Plastikowa folia stretch (przezroczysta folia kuchenna lub plastikowa torba bez tuszu, nadruku, farby)

Szklane naczynie żaroodporne – do nagrzania ściereczki w piekarniku

Nierafinowany olej rycynowy najlepiej z Indii 250ml


źródło: Barbara Kazana OLEJ RYCYNOWY - CUD UZDROWIENIA - ŚWIADECTWO (Małków 11.08.2019) cz.3 youtubeJak robić okłady z olejku rycynowego ?


1. Wytnij lub złóż flanelowe szmatki, aby dopasować je do piersi.

2. Wlej olej na flanelę, aż będzie dobrze nawilżona – przesiąknięta, ale nie kapie.

3. Rozgrzej flanelę/olej w szklanym naczyniu w piekarniku lub kuchence mikrofalowej do komfortowej temperatury. Chcesz, aby kompres był bardzo gorący, ale nie na tyle gorący, aby poparzyć skórę.

4. Umieść flanele bezpośrednio na piersiach. Umieść plastikową folię, która jest 1-2 centymetry większa niż flanela ze wszystkich stron na flaneli, aby zapobiec poplamieniu ubrań lub pościeli.

5. Załóż stary biustonosz na wierzch lub użyj bandaża napinającego, aby utrzymać flanelę i folie plastikową na miejscu.

6. Ciepło ciała jest wystarczające do utrzymania działania okładów na tkance piersi. Najlepiej nosić okłady przez kilka godzin wieczorem podczas normalnych czynności domowych.

7. Przed snem zdejmij flanelę, ale pozostaw warstwę oleju rycynowego na piersiach przez całą noc. Możesz założyć bieliznę nocną czy piżamę, której nie będzie ci szkoda jak się pobrudzi! W tym czasie możesz spać, korzystać z wizualizacji lub medytować.

8. Okład flanelowy nasączony olejem można przechowywać w szklanym pojemniku lub plastikowej miseczce do tymczasowego przechowywania w lodówce. Ściereczka flanelowa i olej mogą być używane przez kilka tygodni lub przez 20 - 25 aplikacji, po prostu uzupełniając ilość oleju na ściereczce w razie potrzeby.

9. Aby usunąć olej z ciała, umyj skórę lub brudną bieliznę roztworem składającym się z 3 łyżek sody oczyszczonej na litr wody.Stosowanie okładów z oleju rycynowego


Lekarze jak między innymi Barbara Kazana olej rycynowy na guzy zaleca stosować 1-2 razy w tygodniu, gdy aktywnie próbuje się pomóc w leczeniu piersi . W celach profilaktycznych okłady z oleju rycynowego można wykonywać raz w miesiącu do 3 miesięcy.

Olej rycynowy

Leave a Reply