Bourjois Twist Up The Volume tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający 8ml Zobacz większe

Bourjois Mascara Tusz do Rzęs Twist up Volume 21 Black

1234581254

Bourjois

Nowy produkt

Czarny tusz do rzęs wydłużająco - pogrubiający marki Bourjois w kolorze 21 Black.

Więcej szczegółów

24h

Ostatnie egzemplarze!

7.99 zł (Sprawdź koszty wysyłki)

Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Koszt: 7.99 zł
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Koszt: 12.9 zł
GLS kurier przelew ( 15zł )
GLS kurier przelew ( 15zł )
Koszt: 15 zł
GLS kurier POBRANIE ( 18zł )
GLS kurier POBRANIE ( 18zł )
Koszt: 18 zł
Za granice do UE ( 69,99zł )
Za granice do UE ( 69,99zł )
Koszt: 69.99 zł

24.90 zł brutto

Więcej informacji

Bourjois Twist up the Volume Mascara 21 Black - Tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający 8mlWraz z pojawieniem się na rynku Twist up the Volume Mascara 21 Black Bourjois wprowadza innowacyjną szczoteczkę, która pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele - wydłużenie i pogrubienie!. TWIST 1 - Wydłużenie rzęsa po rzęsie - szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie. TWIST 2 - Ekstremalna objętość - Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek. Intensywnie czarna formuła maskary Twist Up The Volume gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja tuszu pozwala na jego wielokrotne nakładanie. Nieskazitelny makijaż do 24 godzin. Mascara 21 Black nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco! Działanie:Dodaje rzęsom objętościWydłużaRozczesujePogrubia je i unosiNie sklejaStosowanie:Pozycja 1 (TWIST 1) - należy obrócić główką szczoteczki do pozycji 1 a następnie równomiernie rozprowadzić produkt na rzęsach.Pozycja 2 (TWIST 2) - należy obrócić główką szczoteczki do pozycji 2 a szczoteczka zagęści się i skróci, aby pogrubić rzęsy.

Bourjois Twist up the Volume Mascara 21 Black - Tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający 8ml

Wraz z pojawieniem się na rynku Twist up the Volume Mascara 21 Black Bourjois wprowadza innowacyjną szczoteczkę, która pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele - wydłużenie i pogrubienie!. TWIST 1 - Wydłużenie rzęsa po rzęsie - szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich rzęsach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie. TWIST 2 - Ekstremalna objętość - Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek. Intensywnie czarna formuła maskary Twist Up The Volume gwarantuje maksymalne wydłużenie i pogrubienie. Gładka konsystencja tuszu pozwala na jego wielokrotne nakładanie. Nieskazitelny makijaż do 24 godzin. Mascara 21 Black nie spływa, nie kruszy się nawet kiedy jest mokro i gorąco!

Działanie:
Dodaje rzęsom objętości
Wydłuża
Rozczesuje
Pogrubia je i unosi
Nie skleja

Stosowanie:
Pozycja 1 (TWIST 1) - należy obrócić główką szczoteczki do pozycji 1 a następnie równomiernie rozprowadzić produkt na rzęsach.
Pozycja 2 (TWIST 2) - należy obrócić główką szczoteczki do pozycji 2 a szczoteczka zagęści się i skróci, aby pogrubić rzęsy.


Opinie

Oceń 
2020-05-23

bourjois mascara

dlaczego w Rossmanie kosztuje 60,99

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Bourjois Mascara Tusz do Rzęs Twist up Volume 21 Black

  Bourjois Mascara Tusz do Rzęs Twist up Volume 21 Black

  Czarny tusz do rzęs wydłużająco - pogrubiający marki Bourjois w kolorze 21 Black.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 innych produktów w tej samej kategorii: