Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Nawet największy miłośnik makijażu może być przestraszony perspektywą zrobienia własnego makijażu w dniu ślubu.

Planowanie ślubu wymaga dużo pracy (nie wspominając o pieniądzach). To w zasadzie uniwersalna prawda. Od rezerwacji miejsca, gastronomii i wysłania wszystkich zaproszeń, czas do wielkiego dnia może być nieco absorbujący. Ale, aby zaoszczędzić trochę gotówki (i wyeliminować nadmierny stres), zdecydowałaś się zrobić własny makijaż w dniu ślubu. Stworzenie własnego wyglądu urody w dniu ślubu może być nieco denerwujące, ponieważ to nie jest tylko każdy dzień, to Twój wielki dzień. Oprócz upewnienia się, że makijaż trzyma się, chcesz, aby wyglądał cholernie dobrze na zdjęciach.
Nie bój się: podsumowaliśmy wszystkie porady, które potrzebujesz, aby zrobić makijaż jak profesjonalista.

Zapoznaj się z 17 poleconymi przez ekspertów poradami dotyczącymi pięknego makijażu ślubnego który zrobisz sama w domu.

1. Ćwicz, ćwicz i ćwicz robić makijaż ślubny

Bez względu na to, jak bardzo lubisz robić makijaż, nie chcesz czekać do ostatniej chwili, aby po raz pierwszy zrobić swój makeup weselny. „Ćwicz, ćwicz, ćwicz, aż uzyskasz pożądany wygląd” - mówią profesjonaliści. „Następnie udokumentuj to, czego użyłeś, aby w dniu ślubu można było zapoznać się z notatkami, aby przypomnieć, jakie produkty wykorzystałaś i jak je wykorzystałeś”.

2. Ładna, zdrowa cera to baza pod makijaż ślubny

Idealna skóra to najlepsze możliwe płótno pod makijaż. Przygotuj wspaniałą skóra na dzień ślubu. „Jeśli pozwala na to budżet, zacznij robić comiesięczne zabiegi na twarz - nawilżaj, odżywiaj, a jeżeli są jakieś wypryski wybierz się do lekarza - przed wielkim dniem”.


3. Przygotuj odpowiednie miejsce gdzie zrobisz makijaż ślubny

Jak mówią artyści makijażu, potrzebujesz nie tylko czasu na nakładanie makijażu, ale także spokojnego otoczenia. „Miejsca przygotowujące się do ślubu i wesela mogą być czasami gorączkowe, a dobroduszni członkowie przyjęcia weselnego mogą cię rozpraszać, dlatego ważne jest, aby mieć trochę prywatności, aby się zrelaksować i nałożyć makijaż”.


4. Jaki podkład pod makijaż ślubny ?

Po nawilżeniu skóry nałuż cienką warstwę podkładu aby makijaż wyglądał naturalnie i lekko. Podkład będzie służył jako tymczasowy korektor, wypełniający rozszerzone pory, a także wygładzający cienkie linie i niektóre głębiej osadzone linie. Różne tekstury podkładu pomogą również przygotować skórę. Na przykład podkład matujący pomoże natychmiast zmniejszyć nadmiar połysku, a podkład rozświetlający da skórze natychmiastową, promienną bazę pod makijaż.


5. Użyj podkładu na oczy, też do makeup ślubnego

Potrzebujesz oddzielnego podkładu na powieki niż na pozostałej części twarzy. W przypadku oczu zalecam stosowanie podkładu do oczu lub kremowego cienia do powiek o neutralnym odcieniu. Odcień kości lub beżu działa dobrze, aby wyrównać przebarwienia na powiekach i pozwala na płynniejszą aplikację cienia do powiek, jeśli planujesz nałożyć na niego dodatkowe cienie w proszku lub krem.


6. Wybierz idealny podkład pod makijaż ślubny

Poproś o pomocy eksperta, aby znaleźć podkład odpowiedni dla rodzaju skóry i zapewniający naturalny wygląd. Podkład w pudrze pomaga w nakładaniu makijażu, a także zapobiega tłustemu wyglądowi twarzy na zdjęciach. Ale jeśli dodasz zbyt dużo proszku, ryzykujesz, że Twoja skóra będzie sucha i stara. Stosuje się do tego wyrażenie„ mniej znaczy więcej ”.

7. Unikaj makijażu z SPF - filtrem

Chociaż krem ​​przeciwsłoneczny jest bardzo dobry dla twojej skóry, może być bardzo zły dla twoich zdjęć ślubnych. „Cynk i tlenki tytanu znajdujące się w formułach SPF mogą powodować białe zabarwienie twarzy podczas fotografowania z lampą błyskową”, ostrzegają profesjonaliści.

Jeśli musisz nałożyć krem ​​przeciwsłoneczny do ślubu na świeżym powietrzu, upewnij się, że znajduje się on w balsamie, a nie w podkładzie.


Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code