Makijaż na wesele

Makijaż na wesele

Makijaż weselny

Dziewczyny potrzebują tylko wymówki, aby zrobić piękny delikatny makijaż! Ślub jest idealną okazją. Nasze polskie wesela to olśniewanie i piękno kobiet. Nawet jeśli nie jesteś panną młodą, jesteś siostrą, kuzynką lub przyjaciółką panny młodej, masz prawo robić makijaż weselny we wspaniały sposób.

Makijaż na wesele krok po kroku

Twarz: Podkład na wesele - Wyrównuj koloryt skóry dzięki dopasowaniu odpowiedniego podkładowi. Zblenduj podkład za pomocą pędzla do podkładu lub wilgotnej gąbki i dokładnie nałóż na oczyszczoną i nawilżoną kremem twarz. Nie zapominaj o ​​swojej szyi i dekolcie.

Użyj odpowiedniego korektora, aby zakryć wszelkie przebarwienia lub przebarwienia. Następnie użyj sypkiego pudru. Podstawowy makijaż jest taki sam dla każdego rodzaju makijażu - naturalnego lub wieczorowego.


Oczy: Makijaż oka na wesele - Ponieważ polskie wesela są pełne blasku i przepychu, sugerujemy, aby oczy były jasne i żywe. Nie bój się błyszczących cieni. Jeśli chcesz uzyskać efekt specjalny, po nałożeniu matowych cieni, nałóż trochę blasku na powieki.

Nałóż klej do rzęs, który staje się przezroczysty na powiece i daj mu kilka chwil. Gdy klej jest półsuchy, nałóż odrobinę brokatu syntetycznym pędzlem. To sprawi, że błyskotki pozostaną na swoim miejscu.

Makijaż na wesele dla blondynek najlepiej sprawdzi się w odcieniach brązu, złota, ciepłego różu. Makijaż na wesele dla brunetek również zalecamy w ciepłych barwach jednak może być zdecydowanie mocniejszy i intensywniejszy niż dla blondynek. Możesz również pomalować ciemniej oczy, aby uzyskać ten wyjątkowo tajemniczy i sexowny wygląd.

Przyklej rzęsy w zależności od rodzaju, w których czujesz się komfortowo i naturalnie.

Policzki: Jeśli oczy są intensywne, użyj jaśniejszego odcienia różu i odwrotnie. Jeśli jest zima, użyj trochę rozświetlacza na kościach policzkowych; spraw, aby Twoja skóra wyglądała na zroszoną i zdrową, aby uzyskać dodatkową uwagę i efekt glamour. Unikaj tego w lecie. Jeśli nie masz suchej skóry, rzeczy mogą wymknąć się z pod kontroli i sprawić, że będziesz wyglądać jak lśniąca kula dyskotekowa.


Usta: Jeśli masz ciemne oczy, wybierz jaśniejszy odcień ust. Dla polek które zazwyczaj mają jasny odcień skóry najlepiej unikać brązów na ustach. Brązowe usta, jakkolwiek mogą Ci się wydawać eleganckie, jednak nie wygląda on dobrze i naturalnie, a ogólne wrażenie sprawia , że wydajemy się starsze. Ale brązy z delikatnymi odcieniami różu na ustach to idealny pomysł. Koralowce i brzoskwinie również działają cuda, nie będąc tak intensywne jak czerwone lub bordowe.

Na koniec nałóż błyszczyk do podkreślenia efektu!

Ale jeśli jesteś odważna, najlepiej zachować neutralne cienie. Zrób ciemne oczy i nałóż na usta intensywne czerwienie lub jasne kolory.

Makijaż na wesele delikatny czy mocny ?

Zdecydowanie zrób taki w jakim czujesz się najlepiej, makijaż ma być Twoja druga skórą w której będziesz się czuła pewna siebie i dobrze się bawiła.

Kilka innych porad dotyczących makijażu na wesele:

  • Najbardziej znienawidzonym przestępstwem związanym z makijażem, które wszyscy jesteśmy skłonni popełnić, jest jaśniejszy odcień podkładu. Podkład ma na celu ukrycie widocznych wad w skórze i wygładzenie skóry. Idealnie dopasuj odcień podkładu. W razie potrzeby przetestuj go na linii żuchwy i obserwuj w naturalnym świetle.

  •         Jeśli oczy są ciężkie, rozjaśnij usta.

  •         Możesz nałożyć sztuczne rzęsy, aby mieć oczy Bambi.

  •         Jeśli nie masz odpowiedniego rozświetlacza do twarzy, nie martw się! Użyj połyskującego pudru brązującego w jasnym odcieniu złota i użyj go jako rozświetlacza.Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code