Bańki Chińskie jak używać ?

Bańki Chińskie jak używać ?

Bańki Chińskie jak używać ?

Jak zrobić masaż Bańkami Chińskimi próżniowymi na cellulit ?

Masaż antycellulitowy pomaga odtworzyć tkankę podskórną dzięki wytworzonej próżni. Gumowa Bańka Chińska zasysa skórę, co poprawia krążenie w tkankach co znacznie ułatwia pozbycie się cellulitu.


Przyssawki bańki wytwarzają próżnię. Przesunięcie tej próżni przesuwa złogi tłuszczowe z miejsc, w których ciało znajduje się w zastoju, czyli tam, gdzie dochodzi do stagnacji gromadzenia się tłuszczu. To rozerwanie tkanek tłuszczowych stymuluje krążenie krwi i limfy.

To powoduje efekt drenażu i eliminuje toksyny, który trwa nawet po zakończeniu masażu ciała.
Inną zaletą tych antycellulitowych Baniek Chińskich jest to, że pomagają również zmniejszyć uczucie „ciężkich nóg” i obrzęków, ponieważ stymulują krążenie krwi.


Instrukcja jak zrobić masaż Bańką Chińską ?

1) Nałóż balsam nawilżający lub olejek antycellulitowy na miejsce, w którym będziesz używać Bańki Chińskiej. Bańka powinna przesuwać się po skórze.

Masaż Bańką Chińska

2) Wyciągnij powietrze z Bańki, ściskając ją palcami.

Jak zrobić masaż na cellulit

3) Utrzymując nacisk na Bańkę, umieść ją w miejscu, w którym będziesz masować.

Bańka Chińska masaż na cellulit jak zrobić

4) Po przyłożeniu Bańki do skóry zwolnij nacisk palcami. Twoja skóra jest teraz zasysana do przyssawki i można rozpocząć likwidowanie złogów tłuszczu.

Masaż Bańką na cellulit

5) Masuj strefę skóry, którą chcesz wzmocnić, wykonując okrężne ruchy. Zrób to przez 1 minutę.

Jak używać Bańki Chińskiej

6) Przesuń Bańkę Chińską z dołu do góry obszaru, który stymulujesz. Po dojechaniu Bańką do samej góry nogi odklej Bańkę i powtórzy ruch. Rób to przez 3 minuty. Uwaga: uważaj, aby nie wykonywać ruchów „góra-dół-dół”.

Masaż Bańka Chińska samemu w domu

7) Po zakończeniu masażu antycellulitowego danego obszaru na ciele, wróć z powrotem do Bańki, aby oderwać ją od skóry.

Bańka Chińska na co wpływa

Taki masaż Bańką Chińską na cellulit zrób na:

  •     Uda
  •     Pośladki
  •     Biodra
  •     Brzuch
  •     Ramiona

Jak długo i jak często należy używać Bańki Chińskiej antycellulitowej ?

Ile trwa masaż bańką chińską ? Masaż Bańką Chińską codziennie i przez co najmniej 5 minut na dany obszar wykonuj. Zmiany i rezultaty zauważysz już po dwóch do trzech tygodniach. Wszystko zależy od rodzaju cellulitu, to znaczy, czy jest to znaczna ilość i czy jest głęboko osadzony.

Masaż bańką chińską efekty Blog

Jeśli prawidłowo wykonujesz masaż za pomocą antycellulitowej Bańki Chińskiej, prawdopodobnie zaraz po masażu może pojawić się zaczerwienienie. Jest to dobry znak i pokazuje, że poprawiono krążenie krwi i limfy.


Po użyciu Bańki możesz również poczuć ciepło. Jest to objaw drenażu, który występuje w twoim ciele. Trwa to kilka godzin po masażu.

Źle wykonany masaż bańką chińską - efekty uboczne

Źle wykonany masaż Bańka powoduje siniaki a nawet krwiaki, należy wtedy dać skórze i naczyniom odpocząć i dojść do siebie.


Aby uzyskać lepsze wyniki, musisz połączyć masaż Bańką Chińską ze zdrową dietą.
Konieczne jest również picie dużej ilości wody i, oczywiście, herbat zielonych, ponieważ wspomagają odchudzanie i detoksykację, a tym samym pomagają w pozbyciu się cellulitu. I wreszcie, aby uzyskać ciało, które chcesz i na co zasługujesz, nie zapomnij o programie ćwiczeń. Aktywność fizyczna usuwa złogi tłuszczowe i upłynnia je jeszcze szybciej.


Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code