Baby Hair na zakolach ?

Baby Hair na zakolach ?

Jak zapuścić Baby Hair ? Co zrobić żeby włosy rosły szybciej ?

Baby Hair u mężczyzn i kobiet to cienkie, delikatne włosy, które czasami rosną wokół linii włosów, włosy te mają znacznie delikatniejszą strukturę niż włosy na środku głowy.

Różnica w strukturze często oznacza, że ​​te włosy są trudne do układania i nie układają się razem z innymi. Baby Hair na zakolach, na czole czasami znacznie odznaczają się od reszty długich włosów co powoduje problem z ich układaniem i doprowadzają do szału.

Pomimo swojej nazwy, włosy Baby Hair często pojawiają się po okresie dojrzewania i późnej dorosłości u mężczyzn i kobiet.
Co to jest Baby Hair ?

Babyblonde są rodzajem włosów welus. Ten rodzaj włosów występuje na całym ciele, w tym na klatce piersiowej, ramionach i nogach. Zwykle jest bardziej miękki i lżejszy niż te, które wyrastają z głowy.

Włosy Vellus, które wyrastają wokół skroni, czoła, tuż nad uszami i na karku, są tym, co ludzie zwykle mają na myśli, mówiąc o „włosach niemowlęcych”.

Vellus włosy, które znajdują się tuż obok twoich włosów normalnych, tworzy nieregularną linię włosów. Stylizacja włosów może być również trudna, ponieważ włosy te są nieco odporne na suszarkę lub prostownicę.

Ponieważ Baby Hair są krótkie i cienkie, mają również mniejszą wagę niż reszta włosów, co sprawia, że ​​jest to jeszcze trudniejsze.

Dlaczego Baby Hair rosną ?

Włosy Baby Hair rosną w dzieciństwie. Mają:

  •     chronić skórę przed podrażnieniami
  •     odprowadza pot
  •     utrzymywać ciało w cieple


Vellus włosy, które rosną na całym ciele, mogą nie być tak denerwujące jak Baby Hair na głowie.

Wskazówki dotyczące jak ujarzmić Baby Hair włosy ?

Możesz nauczyć się ujarzmić włosy Baby Hair, przyjmując strategie stylizacji, które zadziałają na Ciebie. Możesz również pozbyć się Baby Hair.

Oto kilka wskazówek dotyczących stylizacji, które możesz wypróbować na Twoich Baby Hair:

  •     Układaj włosy zgodnie z kierunkiem jakim rosną. Jeśli próbujesz stylizować Baby Hair, rób to zgodnie z kierunkiem, w którym rosną, zamiast układać je tak, aby leżały płasko w innym kierunku.
  •     Możesz użyć niewielkiej ilości żelu do włosów, pasty, a nawet tylko wody z małą, szczoteczką, aby podnieść włosy i przeczesać je.
  •     Twórz małe loki, które oplatają twarz lub żelują Baby Hair, aby tworzyły subtelną koronę wokół linii włosów.
  •     Używając szpilek Bobby, wsuwek spróbuj spiąć części włosów Baby Hair, aby stworzyć styl, który sprawi, że będą mniej widoczne.
  •     Jeśli chcesz uzyskać fryzurę prostą jak szpilka, ułóż Baby Hair osobno, używając małej, okrągłej szczotki. Nie chcesz suszyć ani palić Baby Hair za dużo ciepła z prostownicy lub lokówki. Ale możesz być w stanie ostrożnie je oswoić z pewną cierpliwością, a suszarka do włosów jest ustawiona na chłodną lub niską temperaturę.
  •     Jeśli twoje włosy są kręcone lub porowate, możesz być w stanie zwiększyć długość włosów dziecka, używając grzebienia o drobnych zębach, aby pociągnąć je w dół i razem. Używając palców i kosmetyku do włosów, możesz być w stanie tworzyć loki, które wyglądają na specjalnie zrobione, zamiast małych, które wystają lub wyglądają nierówno pod resztą włosów.
  •     Kiedy robisz warkocze lub zaplatasz włosy w inny sposób, nie próbuj włączać w to Baby Hair. Poklep je i przeczesz je we własnym stylu.


Jak pozbyć się Baby Hair ?

Jeśli nie jesteś w stanie stylizować Baby Hair i po prostu nie możesz ich znieść, możesz rozważyć ich usunięcie.

Woskowanie jest jedną z opcji, ale kiedy depilujesz włosy na czole i karku, może być trudno uzyskać efekt, który będzie trwały, a nawet wyglądał dobrze.

Laserowa depilacja włosów Baby Hair to kolejna opcja, która zmieni sposób, w jaki linia włosów wygląda na stałe.

Jednak laserowe usuwanie włosów pozbędzie się tylko niektórych Baby Hair. Inne włosy dziecięce, które są krótsze, lżejsze i drobniejsze, mogą odrosnąć i zająć ich miejsce.

Laserowe usuwanie włosów działa najlepiej, jeśli masz ciemne włosy i jasną skórę.

Włosy dziecka mogą nas denerwować, ale pełnią pewną funkcję.

Ludzie, którzy mają idealnie symetryczną linię włosów, jak widać w czasopismach, najprawdopodobniej są wynikiem edycji zdjęć w photoshop.

Zdecydowanie polecamy zaprzyjaźnienie się z Twoimi Baby Hair poprzez włączenie ich do swojej charakterystycznej fryzury i rozkoszowanie się tym, co masz. Inną opcją jest usuwanie włosów dzieci, które mogą mieć różne wyniki.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code