Stempel żelowy do zdobień, do paznokci, rózowy
search
  • Stempel żelowy do zdobień, do paznokci, rózowy

Stempel żelowy do zdobień paznokci - różowy

5,90 zł

Stempel żelowy do zdobień, do paznokci, różowy - stempel żelowy do zdobień na paznokcie, nadaje efekt 3D, umożliwia precyzyjność.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Stempel żelowy do zdobień, do paznokci, różowy

Żelowy stempel do paznokci, świetnie sprawdzi się jako stempel do zdobień, ponieważ pozwoli Ci na kontrolę nad wzorkiem, zdobienie paznokci hybrydowych stanie się szybkie, proste i wygodne, nie wymaga dużych umiejętności, a możesz otrzymać piękne efekty. Silikonowy stempel do paznokci pozwoli Ci uzyskać piękne i proste zdobienie paznokci hybrydowych, paznokcie ze zdobieniami, proste zdobienia paznokci, świąteczne zdobienia paznokci, łatwe zdobienia paznokci, geometryczne zdobienia paznokci, jesienne zdobienia paznokci, zdobienia ślubne paznokci, szybkie zdobienia paznokci a także letnie zdobienia paznokci.

DZIAŁANIE:

  • precyzyjne zdobienia paznokci
  • delikatny dla paznokci
  • miękki żelowy stempel

STOSOWANIE:

Nanieś na blaszkę ze zdobieniami/wzorkami nieco lakieru/żelu do zdobień, za pomocą szpatułki odsuń nadmiar, przyłóż stempel tak aby po odciśnięciu wzorek był taki jaki tego chcesz, następnie odciśnij na paznokciu, po skończonej stylizacji wyczyść stempel za pomocą Cleanera i wacika bezpyłkowego.

cocoSpa
8028-2128-1

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Stempel żelowy do zdobień paznokci - różowy