SkinSystem Wosk do depilacji, aloesowy Aloe Vera 100 ml
search
  • SkinSystem Wosk do depilacji, aloesowy Aloe Vera 100 ml

Wosk do depilacji w rolce aloesowy SkinSystem 100 ml

6,90 zł

SkinSystem Wosk do depilacji, aloesowy Aloe Vera 100 ml - wosk aloesowy do depilacji różnych części ciała, skutecznie usuwa włoski, efekt utrzymuje się dość długo.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wosk do depilacji w rolce aloesowy Aloe Vera SkinSystem 100 ml

Wosk do depilacji ciała przeznaczony do pielęgnacji każdej skóry. Wosk w rolce posiada przyjemny zapach. Wosk twardy do depilacji szybko schnie i równomiernie się rozprowadza. Jeśli zastanawiasz się jaki wosk do depilacji wybrać, to podpowiadamy, że jest to jeden z najlepszych wosków, ponieważ jest to profesjonalny wosk do depilacji, wosk kosmetyczny, który świetnie nadaje się jako wosk do depilacji nóg, wosk do depilacji bezpaskowy, wosk do depilacji bez pasków, wosk do depilacji w domu, wosk do twarzy, twardy wosk do depilacji, wosk do depilacji bikini, wosk do depilacji nosa, domowy wosk do depilacji, wosk do depilacji twarzy. W naszym sklepie znajdziesz również plastry z woskiem, plastry z woskiem do depilacji, paski do wosku. Dzięki temu produktowi, depilacja wąsika woskiem, domowa depilacja woskiem, depilacja nosa woskiem, depilacja brwi woskiem oraz depilacja bikini woskiem stanie się szybka i prosta, a także będziesz mogła zrobić ją w domowym zaciszu.

DZIAŁANIE:

  • skutecznie usuwa włoski
  • niewielki ból
  • szybko wysycha


STOSOWANIE:
Włożyć rolkę do podgrzewacza i podłączyć do prądu. Po kilkunastu minutach nałóż wosk na pasek, a następnie nałóż pasek z kierunkiem wzrostu włosa. Na koniec szybko odrywamy pasek - pod włos.

SkinSystem
6111- 0110

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wosk do depilacji w rolce aloesowy SkinSystem 100 ml

Zobacz także