Nowy Żel antybakteryjny do rąk Zobacz większe

Jak zrobić żel antybakteryjny samodzielnie? ZESTAW - Żel aloesowy Yumi 250 ml + olejek z Drzewa Herbacianego Natur Planet 30 ml

10

Yumi

Nowy produkt

Żel antybakteryjny do rąk - przepis na domowy żel - środek dezynfekujący. Zestaw do samodzielnego żelu antybakteryjnego : Żel aloesowy + olejek z drzewa herbacianego Nawilża skórę, przyjazny dla dzieci Głównym składnikiem żelu jest 100% naturalnego soku z aloesu.

Więcej szczegółów

24h

7.99 zł (Sprawdź koszty wysyłki)

Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Poczta list ekonomiczny ( 7.99zł )
Koszt: 7.99 zł
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Paczkomat - przedpłata ( 12.90zł )
Koszt: 12.9 zł
GLS kurier przelew ( 14zł )
GLS kurier przelew ( 14zł )
Koszt: 14 zł
GLS kurier POBRANIE ( 17zł )
GLS kurier POBRANIE ( 17zł )
Koszt: 17 zł
Za granice do UE ( 69,99zł )
Za granice do UE ( 69,99zł )
Koszt: 69.99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.40 zł.


29.99 zł brutto

Opis

Kod producenta5902693162780
Data ważności12 miesiące od otwarcia

Więcej informacji

Żel antybakteryjny do rąk. Jak zrobić samemu żel antybakteryjny ? Sposób : żel aloesowy + olejek z drzewa herbacianego + alkohol Żel aloesowy opatrzy Twoja skórą dłoni , nawilży, a olejek z drzewa herbacianego działa antyseptycznie.Domowy żel antybakteryjny w czasie epidemii jest niezbędny przy profilaktyce. Dlatego polecamy aby zrobić domowy żel antybakteryjny. Sposób jak zrobić żel antybakteryjny ze stężeniem 70% alkoholu. Składniki (oprócz spirytusu oczywiście) kupisz w naszej drogerii internetowej Laroxy! Jak zrobić żel antybakteryjny domowy,  dzięki zawartości Aloesu jest nawilżający i kojący dla skóry. Jeśli nie chcesz użyć żelu Aloesowego lub po prostu nie masz go pod ręką możesz użyć tej samej ilości wody destylowanej. Do czystego pojemnika dodaj i wymieszaj Krok 1 50 gr  Spirytusu rektyfikowanego 95% Krok 2 20 gr Żelu Aloesowego Yumi Krok 3 3 Krople olejku eterycznego z Drzewa HerbacianegoDodatkowo Olejek z drzewa herbacianego doskonale się wchłania, działa antybakteryjnie i oczyszcza. Krok 4 Przelej żel antybakteryjny do buteleczki z dyfuzorem. Możesz użyć opakowania z zużytego hydrolatu lub innego kosmetyku. Pamiętaj aby wyparzyć pojemniczek! Czy żel antybakteryjny jest skuteczny ?Żel antybakteryjny zrobiony jest na bazie alkoholu etylowego, którego stężenie w takim produkcie powinno wynosić od 60 do około 80%. Większe stężenie może działać nieefektywnie, ponieważ ułatwiony jest wtedy proces denaturacji białek w obecności wody. Natomiast alkohol w mniejszym stężeniu niż ok. 60% może działać nieskutecznie z uwagi na dużą hydrofilowość. Pamiętaj aby zachować odpowiednie proporcje składników, aby stężenie Twojego Żelu Antybakteryjnego było odpowiednie.

Żel antybakteryjny do rąk.

Jak zrobić samemu żel antybakteryjny ?

Sposób : żel aloesowy + olejek z drzewa herbacianego + alkohol

Żel aloesowy opatrzy Twoja skórą dłoni , nawilży, a olejek z drzewa herbacianego działa antyseptycznie.

Domowy żel antybakteryjny w czasie epidemii jest niezbędny przy profilaktyce. Dlatego polecamy aby zrobić domowy żel antybakteryjny.

Sposób jak zrobić żel antybakteryjny ze stężeniem 70% alkoholu. Składniki (oprócz spirytusu oczywiście) kupisz w naszej drogerii internetowej Laroxy!

Jak zrobić żel antybakteryjny domowy,  dzięki zawartości Aloesu jest nawilżający i kojący dla skóry. Jeśli nie chcesz użyć żelu Aloesowego lub po prostu nie masz go pod ręką możesz użyć tej samej ilości wody destylowanej.

Do czystego pojemnika dodaj i wymieszaj

Krok 1

50 gr  Spirytusu rektyfikowanego 95%

Krok 2

20 gr Żelu Aloesowego Yumi

Krok 3

3 Krople olejku eterycznego z Drzewa Herbacianego
Dodatkowo Olejek z drzewa herbacianego doskonale się wchłania, działa antybakteryjnie i oczyszcza.

Krok 4

Przelej żel antybakteryjny do buteleczki z dyfuzorem. Możesz użyć opakowania z zużytego hydrolatu lub innego kosmetyku. Pamiętaj aby wyparzyć pojemniczek!

Czy żel antybakteryjny jest skuteczny ?
Żel antybakteryjny zrobiony jest na bazie alkoholu etylowego, którego stężenie w takim produkcie powinno wynosić od 60 do około 80%. Większe stężenie może działać nieefektywnie, ponieważ ułatwiony jest wtedy proces denaturacji białek w obecności wody. Natomiast alkohol w mniejszym stężeniu niż ok. 60% może działać nieskutecznie z uwagi na dużą hydrofilowość.


Pamiętaj aby zachować odpowiednie proporcje składników, aby stężenie Twojego Żelu Antybakteryjnego było odpowiednie.

Opinie

Napisz opinię

Jak zrobić żel antybakteryjny samodzielnie? ZESTAW - Żel aloesowy Yumi 250 ml + olejek z Drzewa Herbacianego Natur Planet 30 ml

Jak zrobić żel antybakteryjny samodzielnie? ZESTAW - Żel aloesowy Yumi 250 ml + olejek z Drzewa Herbacianego Natur Planet 30 ml

Żel antybakteryjny do rąk - przepis na domowy żel - środek dezynfekujący.

Zestaw do samodzielnego żelu antybakteryjnego : Żel aloesowy + olejek z drzewa herbacianego

Nawilża skórę, przyjazny dla dzieci

Głównym składnikiem żelu jest 100% naturalnego soku z aloesu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: