Odżywki do rzęs

Długie, piękne i mocne rzęsy wymagają pielęgnacji. Piękne rzęsy pełnią bardzo ważną rolę ochronną oczu przed drobinkami kurzu lub brudu. Codzienny makijaż niszczy włoski rzęs.

Jak wzmocnić rzęsy ?

Profesjonalne serum, skoncentrowane w małych fiolkach bardzo przypominają znane maskary. Sera do rzęs posiadają komfortowe w użyciu aplikatory w formie szczoteczki lub pędzelka. Gęste włosie szczoteczki gwarantuje równomierne nałożenie odżywki.

Najlepsze odżywki do rzęs?

Już po kilku tygodniach możemy oczekiwać niesamowitych efektów. Rzęsy są znacznie dłuższe i mocniejsze. Idealnie dobrana odżywka to ta, która ma jak najbardziej naturalny skład, nawilża, pielęgnuje włosy rzęs. W sklepie Laroxy znajdziesz równie skuteczne kosmetyki jak np. tuszy do rzęs z odżywką.

Długie, gęste i podkręcone naturalnie rzęsy są synonimem kobiecości. Jednak codzienne używanie tuszu, mocno pogarsza ich stan. Bardzo pomocne są odżywki do rzęs, które wzmocnią naturalne rzęsy, poprawią strukturę, a także wpłyną na nowe rzęsy które będą rosnąć  mocniejsze, dłuższe i gęstsze.

Aktywne filtry