Informacja

Nowe produkty

Do kąpieli

Domowe SPA powinno nas relaksować, odprężać jak i  być jak najbardziej naturalne i ekologiczne. Naturalne kosmetyki do kąpieli spełniają wymagania najbardziej problematycznych skór – suchej, naczynkowej, wrażliwej, alergicznej jak i atopowej. Kosmetyczna drogeria Laroxy.pl oferuje naturalne żele, sole do kąpieli, kawiory, pudry, zapachowe kule d...

Domowe SPA powinno nas relaksować, odprężać jak i  być jak najbardziej naturalne i ekologiczne. Naturalne kosmetyki do kąpieli spełniają wymagania najbardziej problematycznych skór – suchej, naczynkowej, wrażliwej, alergicznej jak i atopowej. Kosmetyczna drogeria Laroxy.pl oferuje naturalne żele, sole do kąpieli, kawiory, pudry, zapachowe kule do kąpieli, jak również olejki naturalne które w bezpieczny sposób dla twojego zdrowia zadbają o Twoja skórę.

Kąpiel w domu powinna nie tylko myć nas z brudu, potu i zanieczyszczeń, ale także nawilżać, odżywiać skórę i działać relaksująco na nasze zmysły. Kosmetyki naturalne sklep Laroxy magazynuje kosmetyki naturalne w taki sposób aby nie straciły swoich właściwości. Polecamy naturalne kosmetyki polskie, które zyskują swoich zwolenników w całej Europie. Zestaw kosmetyków naturalnych do kąpieli dla mężczyzn i kobiet może być dobrym pomysłem na prezent.

Więcej

Do kąpieli Jest 65 produktów.

na stronę
Pokazuje 31 - 60 z 65 elementów
Pokazuje 31 - 60 z 65 elementów